#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Культура

Працівники культури краще, ніж представники інших галузей, генерують нові ідеї

11.01.2020 Косянчук Інна 0

На думку дослідників, ці показники свідчать про важливу роль сфери культури у підвищенні якості національного людського капіталу

В аналітичній доповіді Інституту економічних досліджень та політичних консультацій «Економічна привабливість української культури» зауважується, що у творчих людей, зокрема, і тих, хто зайнятий у сфері культури, рівень компетенцій за 13 показниками вищий, ніж у тих, хто працює інших галузей економіки. Останні лідирують лише за 5 показниками.

Як свідчать оприлюднені дані досліджень, працівники культури краще генерують нові ідеї та рішення, а також мають більше навичок володіння комп’ютером та інтернетом, окрім того, вони демонструють кращі знання інших сфер та предметів.

А ще співробітники культури схильні критичніше ставитися до власних ідей та ідей інших людей, спроможніші працювати під тиском, краще ідентифікують нові можливості, демонструють більші знання власної сфери або предмету тощо.

«Ці показники, на нашу думку, свідчать, про важливу роль сфери культури та креативних галузей у підвищенні якості національного людського капіталу», — зазначають автори доповіді.

Джерело: chytomo