Новини
Ірпінь
Буча

Працівники "Ірпіньводоканалу" зливають нечистоти одного з ЖК на заплаву Бучанки


Працівники комунального підприємства "Ірпіньводоканал" відкачали відходи навпроти ЖК "Річтаун" та злили їх на ділянку заплави біля річки Бучанка.

За повідомленнями активістів, ділянка, на якій зведено ЖК, а також та, на яку злили нечистоти, знаходиться у власності забудовника Антона Мирончука, який раніше перебував під впливом ексмера Ірпеня Володимира Карплюка. Наразі, за деякими повідомленнями, компанія Мирончука заморозила всі будівництва, а сам він знаходиться в конфлікті з місцевою владою.

В мережі facebook з'явилось відео одного з мешканців Ірпеня, на якому видно, як кілька комунальних машин "Ірпіньводоканалу" зливають на заплаву Бучанки брудну воду.

https://www.facebook.com/taras.vyazovchenko/videos/10216277054510864/

Раніше користувачі мережі припустили, що нечистоти викачали з септиків, які обслуговують багатоповерхівки ЖК "Річтаун". Мешканці сусідніх мікрорайонів зазначали, що біля місця, звідки комунальники викачували нечистоти, завжди стоїть характерний сморід.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216276161048528&set=gm.3207885569254989&type=3&theater&ifg=1

Нагадаємо, що працівники КП "Ірпіньводоканал" вже не вперше вирішують проблему відсутності належної системи каналізації в нових багатоповерхових районах Ірпеня зливом нечистот у водойми, зокрема, річку Бучанку. В квітні 2019 року активісти показували, що на берегах річки знайдено труби каналізаційних стоків від житлових комплексів "Синергія", що знаходяться неподалік.