Пожежа на балконі багатоповерхівки у Броварах
23 лютого о 13:50 до оперативно-диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку Броварів, по вулиці Декабристів.
На місце виклику направлено два відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87268489_1523703537779887_1483414582289498112_o.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що загорілося сміття на балконі третього поверху. Пожежу ліквідовано до прибуття підрозділу, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.