#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бровари
Пригоди
Кримінальні новини

Повідомлено про підозру: чоловік, якого затримали в Броварах зі стріляниною - під вартою

06.08.2019 Руслан Семенець 0

Встановлено, що 32-річний уродженець міста Баку Республіки Азербайджан, перебуваючи в Броварах, взявши з собою сокиру підійшов до автомобіля та незважаючи на присутність власників транспортного засобу розбив у ньому заднє скло. Про цю подію писав "ПОГЛЯД".

Після цього, почав погрожувати фізичною розправою власнику авто. При цьому він чинив опір працівникам поліції, які прибули за викликом потерпілого. Не виконуючи законних вимог правоохоронців, старший сержант поліції був вимушений використати вогнепальну зброю, щоб припинити протиправні дії підозрюваного.

За процесуального керівництва Броварської місцевої прокуратури, чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 296 (хуліганство, тобто у грубому порушенні громадського порядку, вчиненому із застосуванням іншого предмета, спеціально пристосованого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України та ч. 2 ст. 342 (опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків) КК України.

Наразі чоловік перебуває під вартою, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.