Новини
Обухів
Розшук
Київщина-суспільство

Пошуки тривають: в одному із сіл Обухівщині зник дідусь


Правоохоронці Обухівщини та місцеві мешканці розшукують зниклого пенсіонера Бондарева Володимира Івановича, який зник 11.04.2020 в селі Великі Дмитровичі.

Силами місцевих мешканців та працівників поліції опрацьовано прилеглу до місця зникнення територію, орієнтовано особовий склад Головного управління в Київській області та громадськість.

"Чоловік, на жаль, нічого не пам'ятає. Він був одягнений в зелену куртку і чорну шапку. Останній раз його недавно бачили на обірку на центральній дорозі сьогодні. Можливо пішов в якусь вуличку. Родичі зараз розшукують його в селі. Він не пам'ятає куди йде, два дні назад вийшов з Дмитрович хвилин 40 тому сидів на бровці від магазину на обірку до центру метрів 300-400 Важлива кожна хвилина бо він не розуміє куди йде", - повідомляє односелець Сергій Сатко на сторінці Підгірцівська громада.

На даний час пошуки тривають, до пошукової операції залучені інспектор-кінолог зі службовим собакою та працівники Обухівського відділу поліції.

Обухівський відділ поліції звертається до усіх, зокрема мешканців Великих Дмитровичів та прилеглих сіл: якщо ви володієте будь-якою інформацією щодо зниклого, одразу повідомляйте до поліції за номерами телефонів: 068-115-96-84 (чергова частина ВП) або «102».