Світ-суспільство
Війна з Росією

Поштовий тероризм: в Іспанії виявили вже 6 пакунків з вибухівкою адресованих уряду (ВІДЕО)

В Іспанії виявили вже шість конвертів із вибухівкою адресованих представникам уряду. Напередодні, вибух стався в посольстві України в Мадриді.

Лист, в якому була вибухівка вибухнув в руках працівника посольства, він отримав легкі травми. Пакунок з бомбою відправили також на ім'я прем’єр-міністра Педро Санчеса. 

Схожий пакунок відправили підприємству, яке займається виробництвом зброї, зокрема і для України. Ще один конверт надіслали у Міністерство оборони Іспанії.

Крім того, лист з вибухівкою виявили на території авіабази Торрехон-де-Ардос. Там розташований супутниковий центр, який використовується НАТО.

Від початку повномасштабної війни в Україні він надає розвідувальну допомогу ЗСУ.  Шостий пакунок надіслали посольству США в Іспанії. 

Державний секретар з питань безпеки Іспанії Рафаель Перес заявив, що речовина всередині 6 пакунків є сполукою з характеристиками, подібними до тих, що використовуються у феєрверках.

За його словами, конверти відправлялися з території Іспанії. Перес зазначив, що в Іспанії поки не будуть вводити режим терористичної загрози. Проте в країні посилюють заходи безпеки.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.