Новини
Вишгород
Екологія
Кримінальні новини
Вода

Порушник ловив рибу трьома сітками


Під час спільного рейду Київський рибоохоронний патруль та працівники водної поліції знову «зловили» браконьєра

Грубе порушення правил рибальства вилилось у майже шість тисяч гривень збитків.

На штучній водоймі Київської ГАЕС, що у Вишгороді, громадянин ловив водні біоресурси в забрід за допомогою трьох сіток. Його улов склав судак - 8 екз., лящ - 6 екз., плітка - 3 екз., раки - 2 екз. та один екземпляр рибця. Загальна вага незаконно виловлених водних біоресурсів становить 5 кг. Сума збитків складає 5 661 грн, повідомляє

На порушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову та водні біоресурси вилучено до рішення суду.

Довідкова інформація:

ДОВІДКА. Київський рибоохоронний патруль нагадує, що до грубих порушень (ч. 4 ст. 85 КУпАП) відноситься вилов водних біоресурсів із застосуванням вибухових та отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної і пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання). А також промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм. А також перевищення добової норми вилову в три кілограми.

 Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 та (099) 341-73-18.

Джерело: Київський рибоохоронний патруль.