#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Анонси
Чорнобиль
Культура

Портал у Чорнобиль: на Річковому вокзалі відкриють виставку лазерних інсталяцій і не тільки

20.09.2019 Кочкина Марина 0

З 26 вересня по 6 жовтня в приміщенні Річкового вокзалу вперше відбудеться міжнародна медіа-арт виставка ARTEFACT: Chernobyl 33. Вхід на виставку вільний.

Єкспозиція поєднає сучасні технології медіа-арту, VR та AR-технологій, параметричну архітектуру, лазерні та проекторні інсталяції, кінект та інші напрями. Річковий Вокзал – унікальна пам’ятка радянської архітектури. Тому за своєю атмосферою підходить для занурення у тематику часів Чорнобильської трагедії. Спеціально для виставки тут відкриється абсолютно новий простір, що стане своєрідним порталом у Чорнобиль.

На думку організаторів, ARTEFACT: Chernobyl 33 – перша культурна відповідь України на інформаційну трагедію Чорнобиля. Тоді від пропаганди, маніпулювання та замовчування правди постраждала ледве не кожна українська сім’я. І всі ми страждаємо досьогодні. Мета ARTEFACT: Chernobyl 33 – через медіа-арт закликати переосмислити роль Чорнобиля в минулому української нації.

 "Медіа-арт – мова 21 сторіччя. Мова, яку зараз розуміє весь світ. Ми хочемо презентувати Україну як інноваційну країну, яка є на одному рівні з Європою. Отже, доносити усі меседжі та емоції ми будемо саме за допомогою аудіовізуальних ефектів та технологій, де використовуються різноманітні лазери, світло, голограми, AR, VR,–розповідають українські куратори виставки Ярослав Костенко та Валерій Коршунов. 

Виставка ARTEFACT: Chernobyl 33 створюється за підтримки Українського Культурного Фонду, під керівництвом міжнародного куратора з Іспанії та за участю українських і європейських митців, музикантів, експертів.

Вечірній Київ