#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Здоров'я

Попри велику кількість хворих в Україні не планують запроваджувати суворий карантин

03.07.2020 Оксана Кириленко 0

Гранична кількість - 60 активних хворих на COVID-19 на 100 000 населення.

фото ІА "Погляд"

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 3 липня розповів, що попри показник у 60 хворих на 100 тисяч осіб в країні не планують повертати жорсткий карантин.

«Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, — зараз ми вже на рівні, сьогодні на ранок — 59,7 на 100 тисяч населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання. І ми його рахували станом на 22 червня. Якби цей показник перейшов 60, тоді ми б ухвалили рішення щодо перенесення ЗНО», — сказав Степанов.

Також він нагадав, що країна перебуває в умовах адаптивного карантину, коли залежно від епідситуації в тому чи іншому регіоні пом'якшуються чи ухвалюються конкретні обмежувальні заходи.

В свою чергу прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що показник у 60 хворих на 100 тисяч осіб є свого роду червоною лінією, після якої доведеться посилювати карантин на рівні країни.

«Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він складає 50 людей на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, при якому треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни й окремих областей», — пояснив він.

Нагадаємо, що на Київщині усього налічується 2702 випадки інфікування. Із них одужали 1402 особи, 51 людина померла. За минулу добу повідомлень про летальні випадки у хворих з підтвердженим COVID-19 не надходило.