Україна
Події

Попри бойові дії всі вугільні шахти України працюють на повну потужність

Від початку березня видобули 206 тисяч тонн вугілля.

Попри бойові дії всі вугільні шахти України працюють на повну потужність - зображення

Про це повідомила пресслужба ДТЕК “Енерго”.

У компанії зазначили, що шахти ДТЕК працюють на повну потужність і з початку березня видобули 206 тисяч тонн вугілля для забезпечення потреб теплової генерації і безперебійного електропостачання українських споживачів.

"Шахтарі – тисячі героїв, які не дивлячись ні на що продовжують робити свою справу і на енергетичній передовій дбати про енергетичну безпеку країни. Наразі усі шахти компанії ДТЕК працюють на повну потужність. Гірники розуміють, що в теперішній час тільки вони в змозі забезпечити вугіллям електростанції і прагнуть працювати максимально ефективно: продовжують видобувати вугілля, готувати нові гірничі виробки", – повідомили в компанії.

Як зазначають у компанії, це вугілля дозволяє українським ТЕС гарантувати світло і тепло в оселях українців.

Раніше в ДТЕК повідомили, що для підтримання роботи ТЕС в період військових дій компанія домовилася про додаткову партію імпортного вугілля з Польщі. Перші 60 тис. тонн енергетичного вугілля прибудуть у найближчі тижні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.