#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Ірпінь
Вибори

Поплічники Карплюка маскуються під його конкурентів, щоб розсіяти голоси опозиції

16.09.2020 0 ІА Погляд 0

Політична боротьба перед місцевими виборами 2020 традиційно розпочинається зі скандалів. Зокрема, в Приірпінні вони пов'язані з амбіціями діючих очільників з партії "Нові обличчя" потрапити в місцеві ради ще раз особисто або через підконтрольних людей. До прикладу, в Ірпені люди, які завжди вважались бізнес-партнерами та наближеними до "Нових облич" намагаються видати себе за "головних проти Карплюка".

Такими людьми стали кандидати від партії "Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка "Справедливість" . До команди партії в Ірпені, зокрема, входять забудовник Дмитро Войцех, який за час правління "Нових облич" збудував в Ірпені чимало багатоповерхівок, Василь Пікулик, діючий депутат міськради, який голосував за всі, вигідні Карплюку дерибанні рішення тощо.

Тепер ця команда прихильників Карплюка зображає з себе його противників, використовуючи для цього рекламні щити, що знаходяться у власності компанії колишньої дружини ексмера Ірпеня Лариси Карплюк. Нагадаємо, що білборди, підкронтрольні "Новим обличчям" (значна частка від всіх бордів, встановлених у місті) не так легко орендувати. Скандал з незаконним розміщенням реклами Карплюка, який намагався захопити чужі рекламні щити кілька років тому, пов'язаний зі сметрю людини.

&feature=youtu.be

Про маніпуляцію та обман з боку партії "Справедливість" написав у мережі facebook опозиціонер Олексій Зіневич. Саме він і зазначив, що метою таких кроків є саме розсіяння голосів виборців, які забажають прогнати команду Карплюка геть з міста.

https://www.facebook.com/zinevych.oleksii/posts/1007904713006282