#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Надзвичайні ситуації

Помираючого чоловіка замість лікарні викинули на подвір'я сільського голови

08.05.2019 Оксана Кириленко 0

У Переяслав-Хмельницькому районі через недогляд медиків чоловік поплатився життям.

У селі Циблі неподалік церкви лежав чоловік без свідомості. Медики, які приїхали на виклик вирішили, що той лише п'яний, а так як у його паспорті не було вказане місце прописки, то медичні працівники відвезли чоловіка до двору сільського голови Сергія Дяченка та поклали на землю.

Сільський голова накрив хворого тканиною та дав води, ці дії не покращили стан чоловіка і Сергій Дяченко викликав швидку. На виклик приїхала та сама бригада і вже потім забрала бідолашного до лікарні, який на наступний день помер.

За інформацією доньки померлого у свідоцтві вказана причина смерті "хронічна серцева недостатність".

Сільський голова села Циблі зняв на відео дії працівників швидкої та розповів: " До мене зателефонував лікар екстреної медичної допомоги і сказав, що біля церкви в нашому селі лежить нетвереза людина, але медичної допомоги не потребує. На це я їм сказав: «Якщо людина втомилася, то нехай собі відпочине, а потім піде у своїх справах». Через кілька хвилин після цього я побачив карету «швидкої» біля свого обійстя. Подальші дії бригади ЕМД, яку очолював Григорій Туній, мене просто приголомшили. А сталося таке: відразу після нашої телефонної розмови непритомного Клівака Василя Петровича медики привезли до мого двору і, залишивши його просто неба, поїхали із села. Я разом зі своїми сусідами цього чоловіка (він був у вкрай тяжкому стані) вкрили рядниною і дали йому води. Але йому від цього легше не ставало. Тож через кілька годин ми знову викликали “швидку”. Приїхала та ж сама бригада, і Василя Клівака, який так і не прийшов до свідомості, забрали до лікарні. Наступного дня мені стало відомо, що Василь Клівак помер. Те, як медики позбавлялися хворої людини біля мого двору, я зняв на свій телефон і відео виклав на своїй сторінці у Фейсбуці. А ще я написав заяву-скаргу до правоохоронних органів та до МОЗ. Буду чекати результатів”.

За інформацією "Вісник Переяславщини"