#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Автоновини

Поліція відпрацьовує автошляхи Київщини у місцях концентрації ДТП

04.08.2020 Александр Чернышенко 0

На дорогах столичної області триває поліцейське відпрацювання з метою запобігання виникненню аварій та загибелі людей.

Фото: pixabay.com

Про це повідомляє поліція Київської області.

З початку року на дорогах Київщини вже сталося 7876 ДТП, інформація про які внесена до Єдиного обліку заяв та повідомлень. З них 799 аварій, у яких травмувалась 1021 особа та 119 людей, на жаль, загинули. 

Саме тому до місць концентрації ДТП зараз приближені наряди поліцейських, а з метою профілактики ДТП поліція Київщини проводить інформаційну кампанію.

У поліції зазначають, що за порушення ПДР передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Покарання передбачає накладення штрафу, позбавлення волі, або позбавлення права керувати авто на певний строк, в залежності від тяжкості порушення.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про акцію «Безпечне шосе», під час якої поліція посилено слідкуватиме за рухом на дорогах, а також про те, що на дорогах побільшало ділянок, де вимірюють швидкість приладами TruCAM.