Без рубрики
Новини
Україна
Новини Київської області
Бориспіль
Кримінальні новини

Поліція відкрила кримінальне провадження на секретаря міськради Борисполя


29 серпня у холі міської ради Борисполя сталася бійка між секретарем міськради Ярославом Годунком та колишнім заступником Луганської РДА, який нині проживає у Борисполі, Ігорем Петровскісом.

Цю подію гучно обговорювали у соціальних мережах і тепер хто винен розбираються у поліції.

Ярослав Годунок в ефірі радіо "Бориспіль" пояснив бійку так: "Це непорядна людина, яка співпрацювала із Партією Регіони, коли нас вбивали на Майдані. Тому ми оприлюднимо усю інформацію про діяльність цього негідника, який сьогодні обливає брудом мене та Бориспіль. Хочу закликати Петровскіса бути справжнім чоловіком, а не бігти одразу та писати заяву до поліції. Він спеціально мене провокував, але коли почав ображати мою маму, то я не витримав", - розповів Годунок.

Ярослав Миколайович також пояснює бійку тим, що захищає честь міста Бориспіль та всієї України, на відміну від Петровскіса, який за його словами обливає брудом державу.

На противагу Годунку, Ігор Петровскіс із лікарняного ліжка розповів на відео свою версію подій.

"Сьогодні був на засіданні виконавчого комітету у міськраді Борисполя разом із своїм сином. На мене накинувся чиновник, секретар міськради Ярослав Годунок. Він ударив мене по голові, почав мене бити головою об підлогу через що я опинився у лікарні", - повідомив Петровскіс.

Також він зазначив, що написав заяву до поліції і надав відеодоказ бійки. Іще збирається звертатися до депутатів Верховної Ради, щоб встановити "справедливість".

Тепер хто більше постраждав від кулаків визначатиме поліція, яка розповіла, що за даним фактом слідчими розслідується кримінальне_провадження за ст.125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

Готується проект підозри для подальшого направлення до прокуратури області і оголошення підозри нападнику, тобто Ярославу Годунку.