Поліція Київщини посилено охороняє ОВК та територіальні виборчі дільниці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/91_main.jpg)
Працівники поліції Київської області цілодобово охороняють 9 Окружних виборчих комісій та 1424 територіальних виборчих дільниці.
Для забезпечення правопорядку у період виборів задіяні понад 3 тисяч поліцейських, також збільшена кількість патрулів із залученням військовослужбовців Національної гвардії України та представників громадських формувань.
Про це повідомили у поліції Київської області.
До поліції столичної області вже надійшла низка повідомлень від людей про порушення "дня тиші", про який повідомляв «Погляд». Поліцейські також виявляють правопорушення у сфері виборчого права, документують та реагують відповідно до чинного законодавства.
Напередодні керівники провели відповідний інструктаж для особового складу усіх підрозділів поліції столичної області щодо забезпечення правопорядку на виборчих дільницях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/vybor2.jpeg)
Після завезення бюлетенів для голосування, працівники поліції здійснюватимуть цілодобову охорону, аж до завершення процесу голосування та підрахунку голосів.