Буча
Кримінальні новини
Російсько-Українська війна

Поліцейські показали катівню окупантів в дитячому таборі Бучі

Там російські війська жорстоко розстріляли п’ять цивільних чоловіків.

Поліцейські показали катівню окупантів в дитячому таборі Бучі - зображення

Поліція показали кадри з дитячого табору в Бучі, де російські загарбники влаштували катівню й убивали мирних жителів під час окупації. Відео опублікував у своєму Youtube-каналі начальник Головного управління Національної поліції у Київській області генерал поліції Андрій Нєбитов.

Він розповів, що в підвалах Бучі, яка опинилася в окупації в перші тижні війни, проводилися найжорстокіші тортури мирного населення. Зокрема, в стінах видно отвори від куль на характерній висоті, що свідчить про масові страти людей, яких ставили перед розстрілом на коліна.

"Ставили навколішки й убивали. Катівня окупантів у дитячому таборі Бучі. Російські війська жорстоко розстріляли тут п'ятьох цивільних чоловіків. Це колишній штаб агресорів і місце однієї з найбільш моторошних екзекуцій під час окупації Київщини", –

начальник Головного управління Національної поліції у Київській області генерал поліції Андрій Нєбитов

За словами Нєбитова, цей штаб був не єдиний, були ще місця, де катували цивільних, намагючись дізнатися інформації про тих, хто становив для окупантів "оперативний інтерес". Це були насамперед: представники органів влади, мери, депутати, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці, поліцейські, рятувальники.

Серед вбитих у дитячому таборі Бучі найстарший чоловік був 1968 року народження, а молодшому в грудні мало виповнитися 25 років.

"Хочу окремо сказати про професії цих чоловіків. Один був безробітний, другий був приватним підприємцем, який володів невеликою клінінговою компанією, наймолодший займався монтажем. Тобто вони не несли військової служби, які не являли собою жодної загрози для окупантів", –

начальник Головного управління Національної поліції у Київській області генерал поліції Андрій Нєбитов

Також він наголосив на тому, що виглядали їхні тіла, свідчить лише про жахливий факт, що смерть могла стати для них бажаним рятуванням від мук, яким їх піддали збожеволілі від вседозволеності рашисти.

Нагадаємо, нещодавно в технічному колодязі на Бучанщині знайшли тіло ще одного загиблого під час окупації. А наприкінці липня у лісосмузі на Бучанщині також знайшли тіло ще одного закатованого росіянами цивільного.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.