#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Політика

Показник готовності до атаки: спутникові знімки російських військ (ВІДЕО)

14.12.2021
Компанія Maxar Technologies надала супутникові знімки російських військ і техніки в Білгородській області та в окупованому Криму.

За оцінками розвідки Заходу й України, Росія зосередила близько 100 тисяч військових, яка збільшилася до 175 тисяч солдатів.

Супутникові знімки показали, що Росія продовжує перетягувати свої сили до кордонів із Україною в Солотах близько 50 км від українського кордону. Також Москва стягує війська в окупованому Криму.

Як пише The Washington Post, на відміну від даних військового командування України, яке оцінює чисельність передислокованих російських військ у 94 тисячі, американська розвідка говорить про 70 тисяч, але допускає збільшення до 175 тисяч солдатів та офіцерів. Наголошується, що зазначені підрозділи перебувають у постійному русі у напрямку до кордону та назад, судячи з усього – з метою заплутати спостерігачів та не видати своїх реальних бойових завдань.

Напередодні держсекретар США Ентоні Блінкен закликав Росію відвести свої війська, розміщені поблизу України, і дотримуватися Мінських домовленостей, попередивши Москву про «значні наслідки» у разі агресії проти України.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.