Похолодало: у Броварах зменшилась кількість правопорушень в громадських місцях
15 листопада, у вечірній час, офіцери Броварського відділу поліції спільно з представниками Громадського формування "СВАБ" вчергове провели рейд парками та скверами міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_13-34-43.jpg)
Було відпрацьовано парк "Приозерний", сквер біля прокуратури, район Геологорозвідки та парк Т.Г. Шевченка. Варто зазначити, що з настанням холодів зменшилась і кількість правопорушень в громадських місцях.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_13-34-431.jpg)
В ході патрулювання були виявлені адміністративні правопорушення та складені відповідні адмінпротоколи.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_13-34-44.jpg)
Також, відреаговано на повідомлення про порушення порядку і тиші в одному з будинків по вулиці Героїв Небесної Сотні (колишня Возз’єднання). Прибувши на місце ніяких порушень виявлено не було. З цього приводу дільничні інспектори провели бесіди з мешканцями сусідніх квартир.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/yzobrazhenye_viber_2019-11-18_13-34-43123.jpg)