Новини
Київщина

Погрілися і досить: 14 квітня на Київщині очікується різке похолодання, дощ та сніг


Протягом усього вівторка, 14 квітня, у столичному регіоні буде триматися хмарна погода, температура повітря вдень впаде до 4-6°С. Дощ йтиме весь день, а до вечора може стати сильнішим, також є ймовірність снігу.

«Погрілися і досить. Так вирішила атмосфера і вже видно на фотографії із супутника, що холодний атмосферний фронт наближається у нашому напрямку. Перед фронтом, в Україні, наприклад, температура повітря піднімається до +15+22 градусів, а за фронтом, у Німеччині, північній Польщі, країнах Балтики ледь досягає +4+9 градусів. Ось саме ця холодна повітряна маса прийде до нас. У північних та західних областях України, а також на Вінниччині 14-го квітня температура повітря різко впаде до +4+9 градусів. На Сході, Півдні та у більшості центральних областей ще затримається тепліша погода, протягом дня очікується +10+17 градусів. Але надвечір вже похолодає й на Черкащині. Зниження температури повітря 15-го квітня охопить всю Україну. Завтра, у вівторок, холодний атмосферний фронт принесе із собою дощі та, через суттєве похолодання, подекуди мокрий сніг. Фронт переміщуватиметься протягом доби із заходу на схід України, тому східні області він ще не встигне захопити, там - без істотних опадів. Вітер із південного, південно-західного поміняється на північно-західний, поривчастий», – написала синоптик Наталка Діденко.

І хоча 16-17-го квітня у Києві потепліє, вже в суботу та на Великдень знову очікується похолодання.

За прогнозом Укргідрометцентру, 14 квітня на Київщині температура повітря вночі становитиме 4..6°С, вдень 4..6°С, вітер північно-західний 7–12 м/с, вночі та вдень сніг, мокрий сніг.