Пограбував, а потім зґвалтував : у міжміській електричці дитина стала жертвою нелюда
Про жахливу подію на своїй сторінці в Фейсбуці розповів перший заступник голови Національної поліції України - Вячеслав Аброськін.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/Irpin-grabizh-lantsyuzhok.jpg)
Кожен день покидьки ґвалтують наших дітей. Вчора також не став виключенням щодо скоєння статевих злочинів проти дітей. Покидьок, 1985 року народження, в електропотязі сполучення «Київ - Гребінка» спочатку пограбував дитину, 2005 року народження, забрав мобільний телефон та золотий ланцюжок, а потім вчинив насильницькі дії сексуального характеру відносно дівчинки, проінформував правоохоронець.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/82_big1.jpg)