Новини
Культура
Новини Кіно

"Пофарбоване пташеня": знятий в Україні фільм включили до шорт-листа Оскара-2020

18.12.2019 Кочкина Марина 0

Представники найпрестижнішої нагороди у кінематографі США – Оскар – оголосили короткий список претендентів на відзнаку у категорії "Міжнародний повнометражний фільм". До списку номінантів від Чехії увійшов фільм "Пофарбоване пташеня" (The Painted Bird), який знімали в українському селі – Сваловичах.

Повнометражна стрічка "Пофарбоване пташеня" – це проєкт чесько-словацько-українського кінематографа, знятий за мотивами твору польського письменника Єжи Косинського. Про те, що фільм увійшов до шорт-листа Оскара-2020 від Чехії стало відомо напередодні, 16 грудня.

&feature=emb_logo

За сюжетом фільму, єврейська сім'я відправляє свого сина до родичів у село, що у Східній Європі, прагнучи захистити його від масового знищення їхнього народу. Однак тітка хлопчика, яка повинна була його прийняти, несподівано для всіх помирає. Саме тому маленький єврей змушений вирушити в подорож, під час якої він стикнеться з диким і ворожим світом. Аби вижити, хлопчику потрібно буде навчитися відстоювати свої права, а також сміливо боротися за своє життя і майбутнє.

Нагадаємо, що номінації на 92-гу церемонію Оскар-2020 будуть оголошені 13 січня 2020 року.