Чорнобиль
Події

Подоляк: ситуація у Чорнобилі загрожує усій Європі

Світ має набагато сильніше тиснути на російську федерацію.

Подоляк: ситуація у Чорнобилі загрожує усій Європі - зображення

Як повідомляє Укрінформ, радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що ситуація на Чорнобильській АЕС залишається небезпечною і може загрожувати всій Європі та самій росії. 

"Ситуація у Чорнобилі загалом дуже небезпечна. Через дії окупантів там припинено стабільне енергопостачання об'єктів, які просто не повинні залишатися без енергопостачання. Це загроза для всієї Європи. І, звісно, ​​для самої росії”, – сказав він.

Водночас Подоляк упевнений: якщо росіяни розпочали війну за підкорення сусідів у дусі воєн середньовіччя, то в такій ідейній рамці абсолютно немає місця сучасній науці, сучасній інфраструктурі. За його словами, не дивно, що загарбники стріляють у атомні блоки, ведуть бої на майданчиках ядерних об'єктів, ламають енергопостачання.

Також радник глави ОП нагадав, що МАГАТЕ перестало отримувати обов'язкові дані з моніторингової системи безпеки. Тобто, якщо раніше у світової спільноти під рукою завжди була картинка того, що відбувається на ЧАЕС, то наразі ніхто не розуміє, що там відбувається.

"І якщо це так, то світ має набагато сильніше тиснути на росію, щоб буквально видавити окупантів з України. Чим довше російські війська знаходяться на території нашої країни, тим більше ці люди із середньовіччя створять проблем для всіх у Європі та для себе”, – наголосив Подоляк.

Як відомо, Чорнобильську АЕС окупанти захопили 24 лютого, відтоді на атомній станції немає можливості змінити персонал.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.