Новини компаній

Податки залишаються в громаді: компанія BFI підписала меморандум про співпрацю з Остерською міською радою

Компанія BAKERY FOOD INVESTMENT (BFI) ініціювала кампанію для залучення мешканців населених пунктів до роботи на підприємстві, в рамках якої 10 січня було підписано меморандум про співпрацю з Остерською міською радою.

Податки залишаються в громаді: компанія BFI підписала меморандум про співпрацю з Остерською міською радою - зображення

Цей крок початок нового етапу співробітництва між бізнесом та владою, який підкреслює важливість підтримки економіки України через створення робочих місць, сплату податків, розвиток культури харчування та позитивний імідж країни за кордоном.

Так, згідно з меморандумом, податки від діяльності BFI щомісяця будуть спрямовані безпосередньо до Остерської громади. Якщо говорити цифрами, то це від 400-700 тис. грн до 6-7 млн грн залежно від обсягів виробництва. 

Планується, що ці кошти будуть використані для розвитку та оновлення соціальної інфраструктури, включаючи школи, лікарні, будівництво житла для молодих сімей, а також для створення освітніх програм і культурних осередків, спрямованих на збереження спадщини регіону.

“Зараз як ніколи важлива взаємна підтримка та співробітництво влади та бізнесу. Тому ми розраховуємо на плідну співпрацю з Остерьською громадою. В свою чергу ми залишаємо податки там, де працюємо. Це дуже важливо для розвитку регіону та для наших співробітників”,додав власник BFI Олег Міщенко.

Остерська громада висловила готовність підтримати виробництво в межах своїх повноважень, розуміючи важливість такої співпраці для створення робочих місць, збільшення податкових надходжень та, як наслідок, розвитку та оновлення регіону.

Податки залишаються в громаді: компанія BFI підписала меморандум про співпрацю з Остерською міською радою - зображення

Зі свого боку, BFI планує започаткувати освітні програми та курси для молоді, щоб ознайомити їх з можливостями працевлаштування та розвивати інфраструктуру громади для комфортного життя людей.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.