Новини
Україна
Анонси
Культура
Події

Подарунок онлайн-кіноманам «під ялинку» –Такфлікс


Кадр з фільму "2020. Безлюдна країна"

Стрімінгова платформа дасть можливість легально дивитися українське кіно у найкращій якості без підписки та реєстрації. Перший фільм можна подивитися 31 грудня о 20:20

Новий український онлайн-кінотеатр Такфлікс, який запрацює у тестовому режимі напередодні  нового року як стрімінгова платформа, дасть можливість легально дивитися фільми українського виробництва, та ще й у найкращій якості. Його відмінність від інших онлайн-кінотеатрів – те, що глядачі зможуть купити окремий онлайн-квиток на будь-який фільм без підписки та реєстрації.

Куратори Такфліксу на першому етапи його роботи акцентували увагу на авторських та незалежних стрічках українського виробництва останніх років. У найближчі півроку Такфлікс випускатиме один фільм на місяць.

Першим фільмом, показаним в онлайн-кінотеатрі, буде антиутопія- мок’юментарі «2020: Безлюдна країна» режисера Корнія Грицюка, яку можна буде побачити на Такфліксі 31 грудня 2019 року о 20:20, заплативши 50 гривень за онлайн-квиток.

СЮЖЕТ Дія стрічки розгортається майже в теперішньому часі – у  2020 році, але в уявній ситуації, коли Україну охоплює хвиля масової міграції і на її території залишається всього вісім людей. Канадський режисер з українським корінням Метью Смаглюк вирішив Україну, ал зіткнувся з дивною ситуацією. Завдяки міжнародним договорамдля  жителів України відкрилися всі кордони. І люди, обтяжені безліччю проблем і розчаровані своєю країною, масово покидають її, шукаючи кращого життя. В результаті масової міграції за за декілька тижнів країна стає порожньою. Її жителі на радощах покидають її територію в пошуках кращого життя, і головному герою в результаті пошуків в Україні вдається знайти лише вісьмох людей.

 «За останні п’ять років в Україні з’явився не один десяток фільмів, якими можна сміливо пишатися. Ці стрічки подорожують престижними фестивалями, виграють нагороди і все частіше викликають не лише емоції глядачів, а й бізнес-інтерес сейлз-агентів, дистриб’юторів і бродкастерів усього світу. Попри це, українська аудиторія не завжди має доступ до нового українського кіно. В кінотеатрах його ставлять на дуже обмежений період часу або в незручні години, а на великих онлайн-платформах воно губиться в тіні комерційного контенту. На щастя, сучасні технології дають нові можливості кінодистрибуції. Пора цим скористатися», зауважує засновниця Такфлікса, українська кінорежисерка, продюсерка та кураторка культурних проектів Надія Парфан.

Платформа Такфлікс спрямована і на підтримку українських кіновиробників. 50% прибутку від продажу квитків отримають режисери та творці фільму. Надалі у планах кураторів – створення на Такфліксі окремого розділу для краудфандингових кампаній на підтримку кіновиробництва.

Джерела: вікіпедія, style.nv