Новини
Київщина
Бровари
Здоров'я

Подарунки дітям - прочуханка керівництву: міський голова Броварів відвідав дитячу лікарню

21.12.2019 Руслан Семенець 0

Міський голова Броварів відвідав центр "Дитяча лікарня". Він привітав діточок та проінспектував хід ремонтних робіт у відділеннях.

Ігор Сапожко привітав дітей, які знаходяться на стаціонарному лікуванні, із Днем Святого Миколая та вручив їм солодкі подарунки, побажав дітям якнайшвидшого одужання, щоб Новорічні та Різдвяні свята вони вже зустрічали вдома разом зі своїми родинами. Радісні очі дітей та їх щасливі посмішки стали найкращою подякою за візит. Наразі у дитячій лікарні проходять лікування 111 дітей, повідомляє сайт міської ради Броварів.

“Під час відвідування дитячої лікарні оглянув якість проведених ремонтних робіт. Нагадаю, що з 2017 року за рахунок коштів міського бюджету ми розпочати капітальний ремонт в терапевтичному корпусі. Планували щорічно ремонтувати один поверх. Кошти виділяли не тільки на капітальний ремонт, а й на медичний інвентар та ліки для маленьких пацієнтів”, – написав на своїй сторінці міський голова Ігор Сапожко.

В ході огляду міський голова зробив ряд зауважень головному лікарю БКЛ Валентину Багнюку.
“Вважаю неприпустимим, що в оновлених відремонтованих палатах залишались напівзламані ліжка та тумбочки. Тим більше, що багато дітей лежить в стаціонарі з батьками і разом сплять на одному ліжку. На сьогоднішній день нове омеблювання палат зроблено лише в першому педіатричному відділенні і то частково. Крім того, відсутні жалюзі на вікнах, що створює дискомфорт для пацієнтів. Дав доручення в найкоротший час усунути виявлені недопрацювання”, – наголосив Ігор Сапожко.