Новини
Ірпінь

Плюс 24 хворих: в Ірпінському регіоні за добу - у 5 разів більше заражень COVID-19, ніж зазвичай


Місто Ірпінь на Київщині та прилеглі до нього селища пішли на новий антирекорд. Станом на вчора, 17 травня, тут зафіксували у 5 разів більше заражень коронавірусом, ніж зазвичай, а саме - 24. Про це пише Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги в Facebook.

"За минулу добу - 24 нових підтверджених випадки на COVID-19 в Ірпінському регіоні (16 - Ірпінь, 1 - Ворзель, 7 - Коцюбинське)", - зазначають на сторінці центру.

Також там уточнюють, що загалом за увесь період зафіксовано 623 підозри, з них у 94 осіб виявили захворювання, у 464 - не виявили та ще 65 зразків перебувають на дослідженні, летальних - 0.

"По регіону підтверджені випадки розподілились наступним чином: Ірпінь - 58; Ворзель - 5; Гостомель - 9; Коцюбинське - 22; 17 осіб одужали. У країні відбувається послаблення картину, але ми звертаємось до вас: дотримуйтесь правил особистої гігієни; під час відвідування громадських місць уникайте контакту з людьми, у яких наявні ознаки ГРВІ; у громадських місцях намагайтесь дотримуватись соціальної дистанції (1- 1,5м); бережіть людей літнього віку, людей зі слабким імунітетом та хронічними захворюваннями", - звертаються до населення лікарі.

Нагадаємо, у сусідній з Ірпенем Бучі 13 травня було зафіксовано перший випадок смерті від COVID-19.