Пластуни передали до Бучі Вифлеємський вогонь миру
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Vifl-vog.jpg)
До Бучі пластуни передали Вифлеємський вогонь миру, який запалав добром та любов’ю у Пластовому вишкільному центрі. Цей вогник помандрує у громади та пластові осередки Київщини, щоб привітати всіх із Різдвом.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Vifl-vog-2.jpg)
Як повідомляє Пластовий вишкільний центр, завдяки Дмитру Осипчуку та Денису Карабаню вогонь від Львова дістався спочатку до Києва, а потім – і до Бучі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Vifl-vog-1.jpg)
Вифлеємський вогонь миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівань подорожує світом. Він долає кордони і єднає християн напередодні Різдва Христового.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Vifl-vog-4.jpg)
Його світло – символ добра, душевного спокою, любові до людей. Цей промінчик гуртує нас, незважаючи на великі відстані.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/Vifl-vog-3.jpg)
Вогник помандрує у громади та пластові осередки Київщини, щоб привітати всіх зі святом Різдва, що наближається.