Новини
Україна
Автоновини

Південмаш виготовлятиме в Україні електробуси

10.07.2020 Александр Чернышенко 0

Державне космічне агентство України, Південмаш і південнокорейська компанія Caris підписали відповідний Меморандум про співпрацю. Угода передбачає виробництво в Україні  5000 електробусів і 7800 зарядних станцій та підписання договорів на суму 23 млрд грн, з термінами виробництва до 2023 року.

Фото - pixabay.com

Про це повідомляє пресслужба Південмашу.

Група Caris вже займається проєктами з розвитку дорожньої інфраструктури в Україні, тож цей проєкт – це продовження співпраці південнокорейської компанії з українцями.

«Ми дуже раді продовженню співпраці з Україною. Меморандум формалізує наміри щодо розширення колаборації з українськими державними підприємствами в секторі великого машинобудування», – зазначив Ю Чхоль, голова правління Caris.

Сторони ухвалили програму дій з локалізації виробництва електробусів і зарядних станцій та обміну ліцензійними угодами і технологіями.

«Південшаш довгий час був недостатньо завантажений і знаходився у тяжкому економічному стані, але зміг повністю зберегти працездатність і ефективність машинобудівного підприємства. Співпраця c Caris дозволить не тільки фінансово оздоровити підприємство, а й зберегти науково-технічний потенціал, відродити громадянське велике машинобудування, яке багато років залишалося одним з ключових напрямків діяльності заводу», – говорить генеральний директор української компанії Сергій Войт.

Довідка. Південнокорейська корпорація Caris займається виробництвом інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва і безпеки руху. Вона включає будівельні підприємства, логістичні компанії, а також R&D центр, який володіє запатентованими інноваційними технологіями виробництва полімерних і надтвердих матеріалів, що застосовуються в теплоенергетиці, промисловій електроніці і машинобудуванні.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що Київ від сильної загазованості можуть врятувати електробуси.