Новини
Суспільство
Політика

Підсумки Женеви: Кулеба і Блінкен узгодили позиції (ВІДЕО)

12.01.2022
Сторони наголосили на взаємній відданості дипломатичному принципу "жодних домовленостей щодо України без України".

Держсекретар США Ентоні Блінкен поділився з міністром закордонних справ Дмитром Кулебою змістом обговорення між російською та американською делегаціями в Женеві.

Керівники зовнішньополітичних відомств узгодили подальші кроки України та США, зокрема з огляду на наступні дипломатичні контакти із РФ у форматі Ради НАТО і Росії та Постійної ради ОБСЄ.

Кулеба та Блінкен обговорили втілення пакету стримування РФ від подальшої агресії щодо України. А саме жорсткі економічні санкції проти держави-агресора та практичне зміцнення обороноздатності ЗСУ.

Також міністр закордонних справ України наголосив, що США залишаються безпековим партнером номер один нашої держави.

"Завдяки активній дипломатичній роботі Україна має потужну міжнародну підтримку. Серед наших партнерів зростає розуміння, що євроатлантичний простір буде в безпеці лише тоді, коли Україна буде в безпеці. Ми разом активно втілюємо цю безпекову формулу. Переговори в Женеві довели, що наша сила полягає в єдності та узгодженості позицій на тлі російських ультиматумів", – повідомив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен наголосив, що є два шляхи розв'язання російсько-українського конфлікту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.