Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА «Погляд» за четвер, 13 січня (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція «Погляд» підготувала підбірку найважливіших подій четверга, 13 січня.

Президент України підписав закон про локалізацію у держзакупівлях

Володимир Зеленський підписав закон, який вимагає наявності української складової на рівні 10-35% під час держзакупівель продукції машинобудування. Дія закону розповсюджуватиметься на такі сфери: залізничний транспорт, міський пасажирський транспорт, комунальна техніка та спецтехніка та енергетичне машинобудування.

У Еквадорі збудують будинки із відходів какао-бобів

Італійські архітектори вирішили спроектувати у провінції Манабі будівлі з відходів від виробництва шоколаду. Всі споруди будуть виконані з місцевих матеріалів, таких як бамбук і волокно зі шкаралупи какао-бобів. Компанія представила проєкт села, надрукований на 3D-принтері.

Близько 10 тисяч киян вже отримали бустерне COVID-щеплення

На сьогодні близько 10 тисяч жителів столиці вакцинуватися бустерною вакциною. Отримати щеплення ні можна в усіх пунктах та центрах імунізації, які працюють у столиці. Перевагу надають мРНК-вакцинам, незалежно від того, яким препаратом проводилася попередня імунізація.

В Ізраїлі почнуть вакцинувати від Covid-19 шестимісячних дітей  

З квітня поточного року  в Ізраїлі  планують почати вакцинувати від коронавірусу дітей від 6-місячного віку. Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю  вважає, що вакцинувати дітей до п'яти років важливо, тому що в них може розвинутися дитячий запальний мультисистемний синдром, що є наслідком Covid-19.

В українських лікарнях почали вести облік антибіотиків

З 1 січня лікарні мають фіксувати обсяг призначення антимікробних препаратів зі списку, складеного МОЗ. Облік загального споживання антибіотиків ввели для регулювання та контролю за призначенням та лікуванням хворих такими препаратами. Йдеться про 29 препаратів.

Рада ОБСЄ збирається у Відні для обговорення дій Росії

У Відні відбудеться третій раунд переговорів задля послаблення напруженості через нарощування російських військ біля кордону з Україною. Сенат США голосуватиме щодо законопроєкту про запровадження санкцій проти газопроводу "Північний потік – 2".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.