Новини Київської області
Обухів
Надзвичайні новини
Київщина-суспільство

Підприємство на Київщині використовувало водосховище для рибогосподарської діяльності без документів

Там розводили, вирощували та виловлювали рибу.

Підприємство на Київщині використовувало водосховище для рибогосподарської діяльності без документів - зображення

На Київщині через суд повернули державі частину Канівського водосховища, яку незаконно використовували для рибогосподарської діяльності. Про це повідомила пресслужба Київської обласної прокуратури.

"Рішенням господарського суду Київської області у повному обсязі задоволено позовні вимоги Обухівської окружної прокуратури щодо повернення державі частини водосховища площею 2500 кв. м, разом із зайнятою ним земельною ділянкою водного фонду".

Київська обласна прокуратура

З’ясувалося, що зазначене підприємство використовувало частину водосховища, не маючи договору оренди та будь-яких правовстановлюючих документів. Зокрема, там встановили садкові лінії для штучного розведення, вирощування та вилову риби. Тобто вели повноцінну рибогосподарську діяльність.

Зазначається, що повернуть державі частину водосховища відразу після набрання рішенням суду законної сили.

Нагадаємо, екоінспектори вилучили в браконьєрів на Київському водосховищі понад 100 кілограмів риби. Також інспектори виявили лодку-амфібію, на яку власник не мав документів. А на Фастівщині, коли провели рибний рейд, загалом зафіксували 10 порушень правил ловлі. У результаті щодо порушників природоохоронного законодавства було складено протоколи та акти, а збитки склали майже 20 тисяч гривень.

Як повідомлялося раніше, рибпатруль визначив місця для риболовлі у Києві та області. Визначені ділянки розташовуються в акваторіях Київського та Канівського водосховищ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.