Підозрюваним у стрілянині в Броварах обирають запобіжний захід
У Броварському міському районному суді обирають запобіжні заходи для організаторів та учасників стрілянини, яка відбулася 29 травня 2020 року.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Screenshot_21-1.png)
Про це повідомляє Канал 24. Служба судової охорони допускала до зали не всіх, а лише по 2 затриманих та до 10 людей у залі суду загалом. Сторона обвинувачення наполягає на тому, аби було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Screenshot_22.png)
З 21 затриманого, яким будуть обирати запобіжний захід, поки у залі тільки перших 2. Наразі журналісти очікують рішень суддів. Правоохоронці загалом затримали 28 осіб. З них тільки 21 підозрюваному сьогодні, 30 травня, оберуть запобіжний захід. У зв’язку з тим, що тільки цим людям оголошено обвинувачення. Поліції також відомі організатори стрілянини в Броварах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/Screenshot_20.png)
Раніше ІА "Погляд" вже повідомляв про затримання 28 учасників стрілянини в Броварах.