Під Вишгородом зник неповнолітній юнак
У селі Лютіж, Вишгородського району правоохоронці розшукують неповнолітнього Володимира Дубового.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/106422811_741125020037564_6384521223138885809_n.jpg)
Про зниклого повідомляє Розшук дітей ГУНП в Київській області за сприяння ПрАТ Київстар. Юнаку 17 років, 29 червня близько 3:00 він пішов з місця проживання, що на території садового товариства «Орфей», по вулиці Квітковій і до цих пір не повернувся.
Розшукуваний може перебувати у столиці. Його прикмети: на вигляд 17 років, зріст 192 см, худорлявої статури, обличчя овальне, очі сірі, волосся темне, хвилясте. Ліва нога хлопця коротша правої, внаслідок чого може кульгати.
Володимир був одягнений у чорні джинси, темну футболку, чорні кросівки. При собі мав великий жовтий рюкзак з написом «GLOVO». При наявності будь-якої інформації щодо можливого місця знаходження хлопця, повідомляти за номером спецлінії поліції "102".
Раніше Погляд повідомляв про зниклу дівчину з Фастова.