Під Вишгородом спіймали браконьєра
На Київському водосховищі, поблизу села Нові Петрівці Вишгородського району викрито порушника, який здійснював вилов водних біоресурсів чотирма сітками в забрід.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71034129_2437947382948439_8770751263462653952_n.jpg)
При перевірці патрульні виявили майже 7 кг риби: судак - 11 шт., лящ - 6 шт., сом - 4 шт. та окунь - 2 шт. Сума нанесених збитків складає 8 364 грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70645897_2437947472948430_8298183274673471488_n.jpg)
На місце події викликано слідчо - оперативну групу Вишгородського ВП. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом). У всіх випадках човни, сітки та незаконно добуті водні біоресурси вилучено до рішення суду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/71240463_2437947376281773_6573835436693651456_n.jpg)