Під Обуховом горіла будівля з твердопаливним котлом
17 лютого до рятувальників Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу в селі Нещерів. Загоряння сталося в садовому товаристві "Побутовик", що на вулиці Вишневій.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/media-share-0-02-05-284e11ed1eb63de53bb71d7efce0da892458d71faac75309e9a32508471674e7-83700224-1cc6-43b7-8e16-f169a2af758c.jpg)
По прибуттю рятувальниками встановлено, що горить окремо розташована будівля на приватній території, в якій знаходиться твердопаливний котел для обігріву житлового будинку. Пожежу ліквідували, її причина встановлюється.