Новини
Новини Київської області
Анонси
Вишгород
Культура

У Вишгороді мурал присвятять "Колисковій для дракона"


Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba" готується до прем’єри вистави у межах  унікального театрального проєкту, у якому беруть участь особливі актори

Нині у фойє Вишгородського районного будинку культури «Енергетик» відкрита нова фотовиставка та банер, де можна ознайомитися з у командою унікального театрального проєкту. Як уже повідомляв «Погляд», цей проєкт, що реалізується за сприяння відділу культури, національностей та релігій Вишгородської райдержадміністрації та за фінансової підтримки Українського культурного фонду, має за мету розширити доступ дітей з інвалідністю Вишгородського району до творчої діяльності та розвитку «інклюзивного театрального мистецтва».

Нині повним ходом ідуть репетиції, пошиття костюмів та виготовлення декорацій,  дорослі з задоволенням беруть участь у творчому процесі разом із дітьми.

Прем'єра вистави "Колискова для дракона", запланована на 27 жовтня, відбудеться у будинку культури “Енергетик”.

А в допрем'єрний період творча команда готує вишгородцям сюрприз – мурал, який прикрасить фасад ВРБК «Енергетик». Мурал має нагадували городянам про природу колискової, необхідність обіймів як найвищий прояв любові до дитини. Саме ця любов огортає людину протягом усього життя.

«Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba" створено з метою поєднувати «відмінності», підкреслювати особливості, реалізовувати нові, неймовірно цікаві творчі завдання та надавати можливості для розвитку таланту. Також ми взаємно збагачуємося досвідом сприйняття один одного, навколишнього простору та нашої "несхожості", - розповіла «Погляду»  Наталя Арсенюк, куратор проекту. – Про що думає людина, яка лише в уяві може бачити стовідсотково? Ось у цьому і полягає різниця. Іноді вона нездоланна через стереотипи, страхи та упередження. Кожна людина – наче цілий «космос», найбільша таємниця всесвіту, найдорожчий скарб».

Фото: Дитячий інклюзивний театр "Perfeco in Kilaba"