Перший книгомобіль проїде містами Київщини
У рамках Всеукраїнського проєкту «Моя книжкова полиця. Книгарня на колесах» у Василькові, Бородянці, Бучі та Ірпені побуває перший книгомобіль, який запропонує книжковий асортимент від більш ніж 150 українських видавництв.
![Перший книгомобіль проїде містами Київщини](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71540813_2524106484344699_1716541747804241920_n.jpg)
2 жовтня – Васильків, біля будинку культури (11:00-18:00)
3 жовтня – Бородянка, ринок (8:00-13:00)
4-5 жовтня – Буча, міський парк (10:00-18:00)
6 жовтня – Ірпінь, центральний парк (10:00-18:00)
Організатори обіцяють, що книгарні на колесах курсуватимуть усією країною у кожній області, завітають до кожного міста, села, селища, адже кожна книгарня на колесах «Моя книжкова полиця» закріплена до певної області, або кількох областей, що знаходяться неподалік.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/66235458_500178254055761_8116599616541032448_n.jpg)
Щодня мобільна книгарня обиратиме новий населений пункт, плануючи маршрути з урахуванням запитів читачів та потреб регіонів. Там, де менше української мови, має бути більше української книги.
Крім того, у рамках проєкту плануються теплі зустрічі з талановитими авторами, лекції та виїзні читанки для малечі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/66398039_901922223481124_4775695233025310720_n.jpg)
Організатори наголошують, що кожна нова книга – це інвестиція в самого себе, своїх дітей та добробут країни. Свідоме рішення витрати кошти на культурний продукт – це перший крок до нової якості життя!