Переяславці відмовилися передавати військову техніку для музею АТО
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/57123491_1250573738433921_6534938052492525568_n.jpg)
Командування військової частини А3085, що розташована у селі Дівички звернулось до громади міста Переяслава-Хмельницького щодо передачі музейних експонатів САУ ИСУ-152, 203 мм гаубиця зразка 1931 р. Б-4, 76 мм гармата ЗИС-3 військовій частині А3085 з метою обладнання виставки музейних експонатів та будівництва меморіального комплексу, присвяченого загиблим військовослужбовцям у зоні АТО.
Спеціально для цього Переяслав-Хмельницька міська рада організувала громадські обговорення.
В результаті на обговорення прийшло небагато бажаючих містян. Однак ті хто був висловилися проти передання музейних експонатів військовим.
" Людей прийшло мало. Однак всі були проти того, щоб віддати її з міста. Тому було прийняте рішення техніку залишити, долучити військових, щоб допомогли її хоч якось зібрати докупи.
Директора НІЕЗ Олексія Лукашевича на зустрічі не було, а представник музею сказав, що вони придбають фарбу та пофарбують техніку до 9 травня",- повідомила учасниця обговорень Svitlana Pomoinytska.