#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Київщина

Переяслав: 270 тис грн на громадські проекти замість ремонту вулиць

02.07.2019 0 Оксана Кириленко 0

В ході останньої сесії міськради було прийнято рішення про зміни до міського бюджету. Так 270 тис грн, що раніше призначалися на ремонтування вулиць, виділять на два громадські проекти: спорудження спортивного майданчика та реалізації проекту “Кіно під зорями”. Міський голова, який проводив засідання, наполягав, щоб ці проекти нарешті було профінансовано.

Також з обласного бюджету Переяслава було надано ряд субвенцій: 9,5 тис грн на програму “Доступні ліки”; 150 тис грн на обладнання для міської гімназії; 1 млн 37,1 тис грн – на лікування громадян, що постраждали від аварії на ЧАЕС; 421,9 тис грн – на лікування хворих на цукровий діабет. Ці та інші призначення було включено до міського бюджету та розписано по головних розпорядниках.

Для міського управління соціального захисту населення за рахунок перерозподілу виділених для них же раніше коштів надано 88,4 тис грн на погашення судових витрат та ліквідацію заборгованості перед “Укртелекомом”. У відділі освіти за рахунок встановлення раніше регуляторів на системі теплопостачання було зекономлено певні кошти. Тепер їх перерозподілили на заходи протипожежної безпеки за приписом ДСНС.

За інформацією "Вісник Переяславщини"