Новини
Новини Київської області

Перейменування проспектів Бандери і Шухевича в Києві скасував суд


Рішення Київради щодо перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича скасував окружний адмінсуд міста Києва.

Про це повідомив депутат Київради з фракції "Свобода" Юрій Сиротюк у Facebook.

"Суддя Чудак Олеся Миколаївна, до речі, суддя що переслідувала майданівців, відмінила рішення Київради щодо перейменування проспектів Степана Бандери і Романа Шухевича в Києві. Але якби не чудив Адмінсуд, проспектам Бандери і Шухевича в Києві бути. Попереду апеляція, а якщо потрібно і Верховний суд", - зазначив Сиротюк.

Він також додав, що позивачем виступила Олена Бережна.

Відзначимо, що на офіційному сайті суду поки немає інформації про скасування рішення Київради про перейменування проспектів.

Нагадаємо, 7 червня 2016 року депутати Київської міськради проголосували за перейменування столичного Московського проспекту на проспект Степана Бандери. 1 червня 2017 року Київрада проголосувала за перейменування проспекту Ватутіна на проспект Шухевича. Рішення було ухвалено в межах пакета законів про декомунізацію, ухваленого 9 квітня 2015 року Верховною Радою. 15 травня 2015 року закони підписав президент України Петро Порошенко, а 21 травня того самого року вони набули чинності.

Джерело