Передвиборчу кампанію колишнього регіонала Москаленка, кандидата по 96-му округу, оплачує фітнес клуб
Колишній регіонал, який наразі є нардепом і знову балотується до Верховної ради, Ярослав Москаленко оплачує піар-кампанію у соціальних мережах за рахунок фітнес клубу GoFit, що належить колишньому міліціонеру Степану Харченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/13_moskalenko.jpg)
Про це у соціальних мережах повідомила журналістка телеканала «1+1» Ольга Василевська, опублікувавши світлини, що підтверджують цей факт.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/13_moskalenko2.jpg)
Дана заява викликала бурю емоцій і обговорень в соціальних мережах. Журналістці радять знайти надійних людей, а також пишуть про необхідність тотального контролю в ході голосування і під час підрахунку голосів.
«Москаленко і компанія мають величезний досвід робити результати виборів через підробку», – написала мешканка Бучі Олена Лисенко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/13_moskalenko3.jpg)
Нагадаємо, нещодавно також стало відомо, що замість зустрічей з виборцями 96-го округу Ярослав Москаленко розвішує поліетиленові пакети. Після чого нардеп Ярослав Москаленко, агітуючи за себе по селам, навіть прогуляв важливе засідання Ради.