Пенсіонерів Василькова привітали з Днем людей похилого віку
1 жовтня у всьому світі відзначають День людей похилого віку. За міжнародною класифікацією, це особи, які досягли 65 років. Україна не є винятком і з 1991 року щорічно відзначає цей день.
![Пенсіонерів Василькова привітали з Днем людей похилого віку](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/b332c95e0d1c.jpg)
Щоб засвідчити глибоку повагу найстаршим представникам нашого суспільства, у Василькові привітали 180 громадян. Про це повідомляє Васильківська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1a0e9a887d3a.jpg)
Соціальні робітники територіального центру завітали до пенсіонерів додому та вручили продуктові набори, висловивши щиру повагу та глибоку вдячність.