Новини
Біла Церква
Розшук

Патрульні Білої Церкви розшукали неповнолітню дівчину


Увечері 2 грудня жінка заявила до поліції про викрадення своєї 12-річної дитини невідомими особами. За її словами, дівчинку везли в мікроавтобусі у напрямку столиці з Умані.

На момент надходження заяви мікроавтобус саме проїхав Білу Церкву. Заявниця надала номер телефону дитини та водія автобуса. Як повідомили «Погляду» у патрульній поліції Білої Церкви, правоохоронці відразу зв'язались із водієм транспортного засобу в телефонному режимі, дізнались, де перебуває транспортний засіб, та вирушили за вказаною адресою.

Поліцейським водій розповів, що дівчина самовільно сіла до автобуса в місті Умань, оплативши проїзд до самого Києва. Саме дівчинка пояснила, що її налякав перехожий, коли вона прямувала на додаткові заняття, а батьків не було вдома, отож, дитина вирішила втекти та вирушила до столиці, де проживає її сестра.

Дитина медичної допомоги не потребувала т не мала жодних тілесних ушкоджень не було.

Патрульні доставили дівчинку до найближчого відділу поліції, заспокоївши її. Після цього охоронці порядку зателефонували схвильованій матері та повідомили, де перебуватиме її дитина. Жінка подякувала поліцейським за допомогу.

У поліції нагадали, що дітям слід частіше пояснювати правила особистої безпеки. Зокрема, варто застерігати дітей від спілкування з незнайомцями та нагадувати, щоб за необхідності вони зверталися по допомогу до поліцейських або дорослих перехожих.

«Погляд» також писав, що у Броварах розшукали зниклого неповнолітнього.

Можливо, вас зацікавить, як однорічна дитина впала на міжповерхових сходах у Шевченківському районі столиці.