Васильків
Позитивні історії

Патрульна з Василькова приїхала на незвичайний виклик і… врятувала пса


Так іноді трапляється, що власники тварин помирають, а їхні родичі і діти не хочуть брати на себе відповідальність за подальше утримання чотирилапих.

Так сталося у Василькові: літня жінка померла, а її донька без будь-яких роздумів вигнала на вулицю улюбленця покійної матері і поїхала до столиці. Нещасний пес, який виріс у любові, бігав по вулиці, лащився до всіх, бо, очевидно, не чекав від людей такої жорстокості. Тож «добра» сусідка покійної жінки попрохала поліцейських вивезти собаку до лісу, щоб не заважав їй жити.

На виклик приїхала патрульна Наталія, яка, звісно ж, не збиралась відвозити собаку до лісу. Вона зателефонувала у кілька притулків і домовилась із керівником притулку «Сиріус» Олександрою Мезіновою, що пса заберуть туди. А поки по нього приїдуть працівники притулку, ветеринарна клініка «5 елемент» у Василькові люб’язно погодилась його перетримати.

Про це написала на своїй фейсбук-сторінці Олександра Мезінова, подякувавши патрульній з Василькова за «демонстрацію європейського цивілізованого підходу до питань, пов’язаних з тваринами».