Патрульна з Василькова приїхала на незвичайний виклик і… врятувала пса
Так іноді трапляється, що власники тварин помирають, а їхні родичі і діти не хочуть брати на себе відповідальність за подальше утримання чотирилапих.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/78722194_795980150839901_2560761614722662400_n.jpg)
Так сталося у Василькові: літня жінка померла, а її донька без будь-яких роздумів вигнала на вулицю улюбленця покійної матері і поїхала до столиці. Нещасний пес, який виріс у любові, бігав по вулиці, лащився до всіх, бо, очевидно, не чекав від людей такої жорстокості. Тож «добра» сусідка покійної жінки попрохала поліцейських вивезти собаку до лісу, щоб не заважав їй жити.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/77425157_795980107506572_7499418695916060672_n.jpg)
На виклик приїхала патрульна Наталія, яка, звісно ж, не збиралась відвозити собаку до лісу. Вона зателефонувала у кілька притулків і домовилась із керівником притулку «Сиріус» Олександрою Мезіновою, що пса заберуть туди. А поки по нього приїдуть працівники притулку, ветеринарна клініка «5 елемент» у Василькові люб’язно погодилась його перетримати.
Про це написала на своїй фейсбук-сторінці Олександра Мезінова, подякувавши патрульній з Василькова за «демонстрацію європейського цивілізованого підходу до питань, пов’язаних з тваринами».