#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Ірпінь
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Партія ОПЗЖ піариться в Ірпені на лікарні, а в Раді не підтримує українську армію

31.03.2020 1 ІА Погляд

Днями Ірпінську міську центральну лікарню відвідали представники партії “Опозиційна платформа - За життя”(далі - ОПЗЖ), і на камеру подарували певну кількість медичних масок та антисептиків. Серед них був і народний депутат Олександр Качний, а також голова Ірпінського осередку партії Ігор Борзило. А за кілька днів після цього нардеп Качний у Верховній раді показав свої справжнє ставлення до України. Жоден представник ОПЗЖ не проголосував за безперервне харчування українських військовослужбовців.

Місцеві мешканці розцінили жест допомоги лікарні виключно як піар, адже ОПЗЖ подарували лише маски та антисептики, в той час, коли на надважливий для регіону медичний об’єкт наразі може не вистачити фінансів. Кошти на інфекційне відділення не виділялись відколи воно було збудоване. В тому числі не згадували про нього представники партії “Нові обличчя”, які теж активно піаряться на ремонті. Саме вони мають мають провладну більшість в Ірпінській міській раді та відповідні повноваження для розподілення коштів на об’єкти інфраструктури з 2015 року. Але про потребу інфекційного відділення в ремонті згадали лише в розпал пандемії коронавірусу. 

Та 30 березня на сесії Верховної Ради України партія “Опозиційна платформа - За життя” в повному складі проігнорувала голосування за Проект Закону про внесення зміни до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо безперервного забезпечення харчування військовослужбовців  . Відповідне фото з розподіленням голосів на табло в Раді опублікував на facebook-сторінці  Всеволод Чебодаєв. Таку позицію до української армії, як видно з голосування, зайняла лише партія ОПЗЖ.

На сайті Верховної Ради в розділі поіменного голосування за Проект закону можна побачити, що нардеп Качний був зареєстрований в сесійній залі, але від підтримки саме цього законопроекту утримався.