Новини
Ірпінь

Парламентська передвиборча кампанія Карплюка? "Джинса" на "Киеввласть"


Все більше медійних майданчиків за гроші починають друкувати замовні матеріали про потенційних кандидатів на парламентські вибори.

Зокрема, ресурс “Киеввласть” опублікував замовний матеріал зі згадкою прізвища самовідставного мера Ірпеня. Ресурс використав пост з його фб-сторінки про відкриття Центру адмінпослуг в смт. Коцюбинське, оскільки реальних подій за участю згаданої особи для об'єктивних  інформаційних приводів бракує.

Користувачі інтернету та журналісти вже підкреслили, що на головному фото до матеріалу міг би бути будь-який громадянин, який так само не причетний до Коцюбинського ЦНАПу як і Карплюк. Але на фото саме екс-мер…

Екс-мер, який втратив рейтинг серед ірпінчан і під тиском кримінальних проваджень залишив свою посаду в Ірпені, намагається заручитись підтримкою мешканців Боярки, Вишневого, а тепер і Коцюбинського.

Нагадаємо, що 2 серпня 2018 р. Карплюк пішов у відставку.  Тоді ЗМІ відмітили, що мер, який має статус підозрюваного у багатьох кримінальних провадженнях, буде намагатись балотуватись до Верховної Ради України по 95-му округу, оскільки лише мандат народного депутата гарантує йому недоторканність від кримінального переслідування.