Палили сміття – загорілась пилорама на Васильківщині
8 вересня у с. Плесецьке Васильківського району людська безвідповідальність спричинила пожежу по вулиці Центральна. Там спалювання сміття стало причиною займання приватної пилорами та господарчої будівлі.
![Палили сміття – загорілась пилорама на Васильківщині](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-05-20f08b885314ea4314f7273557cbf5c3ca88251d195f9d4134399128464a8c5f_9422bc16.jpg)
Свого вододжерела пилорама не має, а водонапірна вежа на початку села – несправна. На щастя, рятувальники з Василькова, Калинівки та Глевахи, оперативно прибувши на місце виклику, за 2 години повністю загасили пожежу на 450 м кв. готової продукції пилорами та агрегаті для розпилювання деревини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/0-02-05-e615e6925cdc42d025e1056ec568a674db7032f6a7f34d4c376e471bf1fe2f75_7bd2e661.jpg)
Джерела: Плесецьке моє рідне село, ГУ ДСНС України у Київській області