П'яний водій легковика рухався Борисполем без світла, щоб не помітили патрульні
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92514443_2673643809524071_5891047739571044352_o.jpg)
Але екіпаж патрульних помітив автомобіль Renault Kangoo, який рухався без ввімкненого світла фар в темну пору доби на вулиці Привокзальній, 12 квітня.
Інспектори зупинили автомобіль та під час спілкування виявили у 34-річного водія ознаки алкогольного сп’яніння. В присутності двох свідків поліцейські запропонували чоловіку пройти огляд на місці зупинки за допомогою приладу Драгер чи в найближчому медичному закладі. Водій погодився пройти огляд на місці. Результат — 3,48 проміле. А це більш ніж в 17 разів перевищує допустиму норму.
На водія охоронці порядку винесли постанову за ч.2 ст.122 (Порушення правил користування зовнішніми освітлювальними приладами) КУпАП та склали протокол за ч.1 ст.130 (Керування в стані сп’яніння) КУпАП.