Новини
Головні новини
Ірпінь

Ошукані покупці квартир мікрорайону "Благодатний" в Ірпені приєднаються до Всеукраїнської ходи інвесторів новобудов


18 вересня о 10:00 від будівлі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) до будівлі Офісу президента України (м. Київ, вул. Банкова, 11) відбудеться Піша всеукраїнська хода, організована Всеукраїнським об’єднанням інвесторів новобудов з вимогою до Кабінету Міністрів та Президента України системно вирішити питання проблемних недобудов в Україні на державному рівні. Ошукані інвестори мікрорайону «Благодатний» в м. Ірпінь повідомили ІА "Погляд", що приєднуються до даної ходи та заявляють про свою солідарність із вимогами її учасників.

Фізичні особи, які взяли на себе зобов’язання з будівництва семи ЖК, що входять у мікрорайон «Благодатний»Кіраковський М.В., Зібарєв А.О., Дяківський Р.П. та Глухоман В.В. – самоусунулися від виконання своїх обов’язків за договорами з інвесторами. Практично 2 роки не будуються будинки, які входять до складу мікрорайону: ЖК «Княжий Двір», ЖК «Панорамний», ЖК «Панорамний 2», ЖК «Фреш Сіті», ЖК «Шервуд Парк 1», ЖК «Шервуд Парк 2» та ЖК «Южний», і близько 1000 осіб не можуть отримати своє житло.

Крім того, після озвучених міською владою (зокрема, в.о. міського голови Попсуй А.В. (Заблоцька) обіцянок щодо сприяння вирішення проблеми масштабної недобудови міські чиновники фактично ігнорують будь-які запити ошуканих інвесторів та всіляко уникають обговорення даної проблеми. Відсутність будь-якого бажання міської влади щодо врегулювання ситуації не залишає інвесторам іншого вибору, окрім як звертатися до найвищого керівництва держави.

Нинішній Прем’єр-Міністр України Олексій Гончарук є колишнім очільником об’єднання ошуканих будівельниками інвесторів, і в 2012 році він особисто мітингував біля будівлі Кабінету Міністрів, стверджуючи, що в уряду та його очільника є всі необхідні важелі для системного вирішення проблеми недобудов на загальнодержавному рівні. Тепер ошукані інвестори з усієї країни звертаються до Прем’єра з тим же проханням, пам’ятаючи про наявність у нього всіх необхідних повноважень.

Піша хода розпочнеться біля будівлі КМДА, після чого інвестори прямуватимуть до будівлі Кабінету Міністрів, а потім – до будівлі Офісу Президента України, аби озвучити вимоги про мораторій на нове будівництво до системного вирішення проблеми недобудов на загальнодержавному рівні.

Контактні особи серед організаторів Пішої ходи:
Олег - (050)4621640
Артем – (067) 99-10-100, go.zsm.ua@gmail.com
Безіл – (067) 44-80-504, svitlo95@gmail.com