#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Технології
Світ-суспільство
За кордоном

Онлайн-курс з основ штучного інтелекту б’є рекорди

10.05.2019 0 Надiя Проценко 0

Безкоштовний фінський онлайн-курс з основ штучного інтелекту вже пройшли десятки тисяч студентів. Розробники пояснюють таку популярність програми популярність вільним доступом у мережі, а також тим, що вона не вимагає ніякої технологічної підготовки. Автори курсу ставлять собі за мету охопити 1% від населення Землі, а це близько 77 млн людей.

Онлайн-курс з основ штучного інтелекту б’є рекорди

До онлайн-курсу з основ штучного інтелекту «Elements of AI», який вже залучив понад 140 тис. студентів з усього світу, може долучитися кожен бажаючий. Він доступний англійською та фінською мовами. Курс розробили і запустили ще весною минулого року науковці Гельсінського університету, розраховуючи винятково на фінську аудиторію з максимальною кількістю студентів не більше 50 тис, тобто 1% населення Фінляндії.

Однак зараз 40% студентів курсу проживають за межами Фінляндії. Курс вже адаптували під власні країни та потреби Швеція та Нідерланди, а ще 15 країн хочуть створити аналогічну програму для власних громадян.
Кожен бажаючий може пройти курс з основ штучного інтелекту за цим посиланням.